Uzņēmumiem ir jāievēro piesardzība, aizsargājot datus. Durvīm ir slēdzenes, Wi-Fi ir aizsargāts ar paroli, bet printera drošība bieži tiek ignorēta. Lai novērstu datu pārkāpumus, labi pārvaldīts drukas iekārtu pakalpojums ir izmantot dažādus rīkus, kas palīdz aizsargāt datus. Hakeri var izmantot printera ievainojamības daudzos gudros veidos, lai piekļūtu sensitīviem datiem.

Dokumenti – no dokumentiem var noplūst sensitīva informācija, īpaši, ja tie tiek drukāti ar nepareizu ierīci vai ja dokuments tiek atstāts bez uzraudzības.

Drukas iestatījumu izmaiņas –  ar printera iestatījumiem var manipulēt, lai pāradresētu drukātos dokumentus vai nodrošinātu piekļuvi neautorizētiem lietotājiem.

Uzglabāšanas vienības – printera cietos diskus, kas nav pareizi šifrēti vai nepareizi izmesti, var atgūt un atvērt, lai atklātu konfidenciālus datus, kas iepriekš tika nosūtīti uz printeri.

Bezvadu šņaukšana, jeb sakaru noklausīšanās prakse bezvadu tīklā, izmantojot īpašus programmatūras vai aparatūras rīkus – hakeri var noklausīties nešifrētu tīkla printeru “trafiku”, lai neapzināti tvertu dokumentu paketes, kad lietotāji pārsūta datus uz printeriem.

Sekojiet līdzi draiveru atjaunināšanai!

Izmantojot programmatūras jauninājumus pārējai IT infrastruktūrai, draiveri var kļūt nesaderīgi ar vienībām. Tā kā operētājsistēma veic drukāšanas un skenēšanas uzdevumus, draiveru saderība joprojām ir svarīga regulāra pārbaude. Turklāt, izmantojot jaunākās drukas iekārtas, kas pašlaik tiek piedāvātas tirgū, pastāv iespēja ļaunprātīgai programmatūrai vai vīrusiem, kas var inficēt visu biroja tīklu. Ražotāji uzlabos savu ierīču drošību, kas ietver atpakaļejošu saderību ar vecākām iekārtām. Iekārtas programmatūras atjauninājumi tiek laboti, tiklīdz tie kļūst pieejami. Pārliecinoties, ka ierīcei izmantojat jaunāko programmatūru, tā ne tikai nodrošina optimālu darbību, bet arī nodrošina, ka ierīce ir tīra no vīrusiem un ir droša lietošanai ikvienam birojā.

Piesaki pakalpojumu vai konsultāciju

Pielāgojamies katra uzņēmuma specifikai, piedāvājot izdevīgāko un labāko...