Pārvaldītie drukas pakalpojumi (Managed Print Services, MPS)

Kā palielināt biznesa produktivitāti un ietaupīt naudu? Sākot ar printēšanas procesu optimizāciju! Jau 50% no mūsu klientiem izvēlas Pārvaldītos drukas pakalpojumus (Managed Print Services, MPS)! Kas tie ir un kā tie darbojas?

MPS ir plašs pakalpojumu klāsts, kas palīdz kontrolēt printerus, skenerus, kopētājus un citas multifunkcionālās iekārtas attālināti, kā arī rūpēties par katra uzņēmuma dokumentu drošību.
Ieguvumi, uzstādot MPS:

  1. Uzskaite un kontrole– aptaujas dati* liecina, ka 90% no kompānijām precīzi nezin, cik printeru viņiem ir, attiecīgi, cik naudas tiek patērēts to uzturēšanai- toneru, kārtridžu maiņa u.t.t. Tāpat uzņēmumiem nav arī precīzi zināms, cik dokumentu tiek printēts ikdienā. Savukārt, viens no MPS galvenajiem uzdevumiem ir “kontrolēt” un “uzskaitīt”- tas palīdz katram uzņēmumam skaidri redzēt datus un printešānas apjomus.
  2. Izmaksu reducēšana– pārzinot precīzas printeru un skeneru uzturēšanas izmaksas un ikdienas drukas darbu apjomus, uzņēmumam ir iespējams šos ciparus samazināt un tēriņus, savukārt, optimizēt.
  3. Ilgtspējība-samazinot drukas apjomus vai printējot dokumentus uz abām lapas pusēm, tiek būtiski samazināts apdrukāto lapu skaits, kas palīdz ne tikai uzņēmumam ietaupīt, bet arī parūpēties par vidi.
  4. Darba efektivitātes palielināšana– uzņēmuma IT darbiniekam vairs nav jātērē savs darba laiks, lai labotu printeri vai nodrošināt to ar iespieddarbu palīgmateriāliem, jo par to parūpējas “CRC” speciālists- attālināti vai centralizēti! Kamēr mūsu kolēģis parūpējas par printeriem, tikmēr jūsu IT speciālists var pievērsties stratēģiskiem darba jautājumiem.
  5. Drošība– drošas printēšanas panākšana uzņēmumā ir MPS svarīgākā funkcija! Vairs nav jāuztraucas par to, ka, printējot dokumentus tīkla printerī, tie varētu nonākt “nepareizajās rokās”! Uzstādot MPS, pirms katras drukāšanas reizes, darbiniekiem ir jāautorizējas ar savu ID pie printera. Ar role-based printing funkciju var atļaut vai liegt konkrētus drukāšanas darbus uzņēmuma darbiniekiem, kā arī kontrolēt piešķirto parentēšanas skaitu katram darbiniekam, tādā veidā samazinot kopējo drukas darbu apjomu. Vai zinājāt, ka aptuveni 65%* no izdrukātajiem dokumentiem netiek izmantoti tajā pašā dienā- tie tiek nolikti malā, pazaudēti starp pārējiem dokumentiem vai gluži vienkārši izmesti?

 

Sāc jau šodien! Piesaki konsultāciju pie “CRC Technologies” speciālista!

 

*Avots: Scanse, https://scanse.io/blog/office-printing-statistics/

Servisa pieteikums

Nepieciešams tehniskais servisa apmeklējums?

Aizpildīt pieteikumu

Neatliekama situācija?

Lūdzam zvanīt

67 814 949

Piesaki pakalpojumu vai konsultāciju

Pielāgojamies katra uzņēmuma specifikai, piedāvājot izdevīgāko un labāko...