Pēcapstrādes iekārtas

Jebkura tipogrāfija, lai apmierinātu klientu prasības, nodarbojas ar procesiem, kas saistīti ne tikai ar pašu drukāšanas procesu, bet arī ar nākamajiem ražošanas cikla posmiem: apdrukāšanas process. Vizītkartes, kalendāri, reklāmas brošūras, iepakojums; visiem šiem produktiem jābūt kārtīgi drukātiem, arī precīzi sagrieztiem, piesaistītiem, salocītiem un līmētiem. Lai veiktu šos procesus, CRC piedāvā profesionālas drukāšanas iekārtas jebkurai vajadzībai: sākot no rokām darbināmiem griezējiem, kas ir nepieciešami pat visvienkāršākajam kopēšanas centram, līdz pilnīgi automātiskai grāmatu iesiešanai un līmēšanai, kas ir absolūti nepieciešama jebkurai pilna spektra tipogrāfijai.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

 

 

Rievošanas iekārtas

Rievošana nepieciešama lai iegūtu lieliskus rezultātus, ja loksne ar svaru virs 120 gsm tiek arī locīta. Bez rievošanas parasti saplaisā tonera pārklājums vai papīrs. Morgana rievotāji ir vadošie savā jomā ar plašu produktu klāstu.

 

Giljotīnas

Papīra griezēju un giljotīnu klāsts aptver pamata prasības gan uz manuāli darbināmām iekārtām nelieliem drukas birojiem, gan augsti ražīgām un pilnībā programmējamām iekārtām lieliem drukas uzņēmumiem, tās pieejamas platumos no 430 līdz 770 mm.

 

Cutters, Creasers, Slitters

Palieliniet produktivitāti un samaziniet noslodzi ar vispusīgajiem digitālajiem griezējiem un bigotājiem. Iekārtas vizītkaršu, kartiņu un bigotu vai perforētu bukletu griešanai.

Brošūru veidotāji

Piedāvājam jaunākos brošūru izgatavošanas un apgriešanas risinājumus. Ir pieejamas iekārtas ar dažādām ražīguma un konfigurācijas iespējām.

 

 

Sadarbībā ar Plockmatic   

Edgars Damanis

Biznesa attīstības vadītājs

+371 67814937

+371 28664576

edgars.damanis@crctech.lv

Piesaki pakalpojumu vai konsultāciju

Pielāgojamies katra uzņēmuma specifikai, piedāvājot izdevīgāko un labāko...