Videokonferences ir augsti attīstīts biznesa risinājums

Tas ļauj uzņēmumiem samazināt ceļa izmaksas, ietaupīt laiku, palielināt darba produktivitāti, efektīvāk sadarboties un sazināties ciešāk.

Ja vēlaties būt konkurētspējīgāks nepārtraukti mainīgajā globālajā biznesa vidē, iesakām uzstādīt videokonferenču aprīkojumu. Kopš 2005. gada pārstāvam AVer, kas par savām videokonferenču sistēmām ir ieguvis vairākas Red Dot Awards balvas, ko profesionāļi uzskata par īpašu atzinību. Šis uzņēmums piedāvā ļoti ērtu pārvaldību un nepārspējamu cenas un kvalitātes attiecību. Šo iemeslu dēļ šo ražotāju bieži izvēlas mazi uzņēmumi un izglītības iestādes, kurām cena un funkcionalitāte ir ārkārtīgi svarīga.

Kāpēc ieguldīt videokonferenču risinājumos?

Pirmkārt, izmaksas samazināsies. Dodoties komandējumā, tu parasti brauc uz sapulcēm, kas notiek ārvalstīs. Vai arī jūs drīzāk vēlaties atteikties no šiem braucieniem un ietaupīt naudu un laiku, organizējot sapulci tieši savā birojā, izmantojot augstas izšķirtspējas videokonferenču sistēmu bez aizkaves, piemēram, AVer godalgoto EVC sērijas tehnoloģiju. Izmantojot videokonferences, jūs izvairāties ne tikai no acīmredzamām tiešajām ceļa izmaksām, bet arī citām “neredzamām” izmaksām, piemēram, administrācijas un dažādām alternatīvām izmaksām.

Edgars Damanis

Projektu vadītājs

+371 67814937

+371 28664576

edgars.damanis@crcb2b.lv

Piesaki pakalpojumu vai konsultāciju

Pielāgojamies katra uzņēmuma specifikai, piedāvājot izdevīgāko un labāko...