“CRC Print” rīko Atvērto durvju dienas, sadarbībā ar “Plockmatic Group” un “Canon”

2023. gada 25. un 26. oktobrī “CRC Print”, sadarbībā ar “Plockmatic Group” un “Canon”, veiksmīgi novadīja Atvērto durvju dienas “Nākotnes druka”. Pasākuma galvenais mērķis bija iepazīstināt tipogrāfijas, poligrāfijas un saistīto nozaru profesionāļus ar jaunākajiem automatizācijas un digitalizācijas sasniegumi profesionālās ražošanas drukas un pēcapstrādes risinājumos.

Pasākuma uzmanības centrā bija “Canon” profesionālās ražošanas drukas iekārtas V1000 atklāšana, kas revolucionizēja drukāšanas procesus, ņemot vērā tās jaunās funkcijas un iespējas. Tāpat apmeklētājiem bija iespēja izpētīt jaunākos “Plockmatic Group” automatizētos pēcapstrādes risinājumus, vēl vairāk uzlabojot drukāšanas darbplūsmas efektivitāti un kvalitāti.

Uzņemot rekordlielu apmeklētāju skaitu, Atvērto durvju dienas sniedza unikālu iespēju nozares profesionāļiem konsultēties ne tikai ar “CRC Print”, “Plockmatic Group” un “Canon” ekspertiem, bet arī apmainīties pieredzē ar nozares kolēģiem. Interaktīvās sesijās viesi guva vērtīgu ieskatu par demonstrēto tehnoloģiju iespējām un to, kā tās var integrēt savos uzņēmumos, lai sasniegtu jaunus rezultātus.

Pieredze rāda, ka arī profesionālās drukas jomā norit nepārtraukta attīstība un to aizvien vairāk pārņem jaunākās tehnoloģijas, tāpēc pasākums “Nākotnes druka” sniedza iespēju speciālistiem iepazīties ar nozares inovācijām. Ņemot vērā apmeklētāju lielo interesi, “CRC Print”, sadarbībā ar partneriem, plāno arī nākotnē organizēt Atvērto durvju dienas, stāstīt un rādīt jaunākos sasniegumus ražošanas drukas un pēcapstrādes jomā! Sekojiet līdzi!