“CRC Technologies” pirmo reizi piedalās “RIGA COMM”

2023. gada 5.- 6. oktobrī Rīgā norisinājās ikgadējā biznesa tehnoloģiju izstāde un konference “RIGA COMM”, kas ir pieprasīta ne tikai vietējo uzņēmumu vidū, bet aizvien lielāku popularitāti gūst starptautiskā līmenī. Pirmo reizi savu dalību tajā ņēma arī “CRC Technologies” komanda, demonstrējot ne tikai mūsdienīgus “Xerox” ofisa drukas risinājumus, bet arī pārsteidzot izstādes dalībniekus ar inovatīviem un Latvijas tirgum negaidītiem automatizācijas, robotizācijas un digitalizācijas jaunumiem.

Par vienu no “CRC Technologies” populārāko stenda objektu kļuva HoReCa (tulk. no angļu val.: Hotel/Restaurant/Café) segmentam paredzētais apkalpošanas robots, kas ir absolūts jaunums Latvijas tirgū! Stabila kustība, veikli manevri, draudzīga uzrunāšana un mīlīgas emocijas uz robota displeja- neatstāja vienaldzīgu nevienu! Īpašu interesi, protams, raisīja to profesionāļu vidū, kuru ikdienas darbs ir saistīts ar HoReCa segmentu.

Tāpat “CRC Technologies” izstādes apmeklētājiem prezentēja “Bibliotheca” iekārtas un risinājumus bibliotēku automatizācijai un digitalizācijai. Uzstādot šādas iekārtas, tiek atvieglots ne tikai bibliotekāru ikdienas darbs, bet arī tiek uzlabota bibliotēku apmeklētāju pieredze.

Turpinot automatizācijas un robotizācijas tēmu, jāpiebilst, ka stendā varēja vērot darbībā arī “ABB” industriālo roku. “CRC Technologies” sniedza fantastisku iespēju ikvienam izmēģināt savas stratēģiskās prāta spējas un sacensties spēlē “krustiņi-nullītes” ar mākslīgo intelektu, bet tas, protams, izklaidei! Svarīgākais, apmeklētājiem bija iespēja gūt konsultāciju par biznesu automatizācijas iespējām.

Ņemot vērā to, ka “RIGA COMM” ir ne tikai par robotiem, bet arī par jaunākajām tehnoloģijām kopumā, “CRC Technologies” piedāvāja izstādes apmeklētājiem iepazīties ar populārākajiem online konferenču risinājumiem un skārienjūtīgajiem video kioskiem.