“CRC Technologies” piedalās starptautiskajā izstādē “Tech Industry 2023”

“CRC Technologies” savu pirmo debiju piedzīvoja starptautiskajā izstādē “Tech Industry”, kas norisinājās Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā no 30. novembra līdz 2. decembrim. Sadarbojoties ar drukas pēcapstrādes risinājumu ražotāju “Plockmatic Group” un pasaules atpazīstamo zīmolu “Canon”, izstādes apmeklētājiem tika demonstrētas visdažādākās pēcapstrādes iekārtas un jaudīgais ražošanas drukas printeris “imagePRESS V700”. Dalība izstādē tika veikta ar mērķi, lai apmeklētāji varētu ne tikai aplūkot iekārtas un konsultēties ar kompāniju pārstāvjiem, bet arī patstāvīgi vēros iekārtas darbībā. Tas, savukārt, arī kļuva par “CRC Technologies” stenda pievienoto vērtību – performance.

Neskatoties uz to, ka “CRC Technologies” lielākais fokuss bija vērsts uz industriālo druku un pēcapstrādi, nepalika neskarta arī automatizācijas un robotizācijas tēma. Tā, piemēram, tika demonstrēti apakš nozaru “CRC Library” un “CRC Solutions” risinājumi, attiecīgi, bibliotēku un HoReCa segmentos. Apmeklētājiem bija iespēja vērot un arī izmēģināt bibliotēku pašapkalpošanās stendus, kas ļauj saņemt un nodot grāmatas patstāvīgi. Savukārt, par gardumu piegādi un labo garastāvokli rūpējās apkalpošanas robots. Turpinot tradīciju, “CRC Technologies” stendā atradās arī industriālās automatizācijas piemērs no “ABB” – robota roka – ar kuru apmeklētāji varēja sacensties spēlē “krustiņi – nullītes”, tādā veidā tika demonstrētas robota – rokas iespējas gan programmu, gan mehānikas ziņā.

Kopumā, dalība izstādē “Tech Industry” ir vērtējama kā pozitīva – tā ļāva uzņēmumiem ne tikai demonstrēt jaunākos risinājumus savās nozarēs, bet arī aprunāties ar plašo apmeklētāju skaitu, uzklausīt vēlmes, kā arī gūt atgriezenisko saiti.